Третього кілера банди Дикаєва вбили пострілами в голову

Дата публікації
Перегляди
5389
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Третього кілера банди Дикаєва вбили пострілами в голову

Шемятенкова поховали в закритій труні на сімферопольському цвинтарі / Фото: Сегодня

Андрій Шемятенков перед смертю змінив зовнішність, носив бороду і перуку. У міліції впевнені, що більше членів банди Дикаєва не залишилося.

34-річного сімферопольця Андрія Шемятенкова, якого восени минулого року шукала вся українська міліція як одного з членів банди кілера Аслана Дикаєва, днями таємно поховали в Сімферополі.

Як стало відомо, Шемятенков помер після кількох пострілів в голову з пістолета, а його тіло було знайдене ще 16 жовтня.

"Хто ліквідував його? За оперативними даними, це були не члени кілерської групи Дикаєва. Він був убитий після подій в Одесі. Чому ми не давали даних про загибель Шемятенкова? Слідство ще тривало. Думаю, його смерть - крапка в справі банди Аслана Дикаєва: членів ОЗУ більше не залишилося", - прокоментував газеті "Сегодня" генерал Сергій Резніков, нещодавно переведений з Криму на посаду начальника Одеської міліції.

Як з'ясувало видання, могила Шемятенкова розташована на кладовищі "Абдал-2", неподалік від в'їзду на цвинтар. Ховали його в закритій труні, на прощання зібралися близько 20 людей – родичі та друзі покійного.

У МВС смерть Шемятенкова вважають крапкою в справі банди Аслана Дикаєва / Фото: rupor.od.ua
На хресті вказана дата смерті - 16 жовтня 2011 року, це через два з половиною тижні після бійні в Одесі.

"Тіло його (Шемятенкова – прим. ред.) виявили ще 16 жовтня в лісосмузі між селами Красне та Первомайське у стані різко виражених гнильних змін", - повідомило журналістам джерело в Сімферопольському райвідділі МВС.

За його даними, до смерті Шемятенков явно намагався переховуватися, змінив зовнішність.

"Він відпустив бороду і вуса, носив перуку під стрижку волосся каштанового відтінку. Можливо, тому у рідних і були сумніви при упізнанні, але ми після їхнього звернення відправили проби на експертизу ДНК, щоб розставити всі крапки, це – Шемятенков", - наголосив представник міліції.

Нагадаємо, банду Дикаєва, який розстріляв міліціонерів у ніч на 30 вересня, наступного дня взяли штурмом. Сам Дикаєв і його напарник чинили запеклий опір і були вбиті на місці, а Шемятенкову нібито вдалося втекти за кілька хвилин до початку штурму.

Читайте також:

Адам Дикаєв про брата: він казав, що українська міліція перетворилася на бандитів

Вбитого в Одесі кілера Дикаєва таємно поховали в Чечні

Вбивство кілерів в Одесі обійшлося країні в мільйон гривень

При штурмі в Одесі бандити зробили 500 пострілів, міліція - 7 тисяч

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5389
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація