Посадовців підозрюють у зловживанні службовим становищем, унаслідок чого місцевий бюджет недоотримав понад 1 млн грн.

У Бердянську місцеві прокурори разом із працівниками Нацполіції проводять обшук у міськраді.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області.

Як зазначається, обшук відбувається у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом зловживання службовим становищем.

"Упродовж 2014 року посадові особи Управління Держземагенства у Бердянському районі (назва управління на час вчинення правопорушення), використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби, підробили та надали до Бердянської міської ради витяг з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки з заниженою нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки", - йдеться у повідомленні.

Після цього, згідно з даними досудового розслідування, Бердянська міськрада уклала додаткову угоду з одним із підприємств міста, що призвело до зменшення податку на орендовану земельну ділянку.

Внаслідок цих дій місцевий бюджет недоотримав понад 1 млн грн.

Окремо наголошується, що зараз також тривають обшуки і на інших об'єктах, службові особи яких причетні до вчинення цього правопорушення.

Нагадаємо, раніше на Київщині провели обшуки у керівного складу управління фінзабезпечення та бухгалтерського обліку ГУ Нацполіції. Як з'ясувалося, посадовці протягом декількох років розкрадали держкошти, які призначалися для виплати зарплати та грошового забезпечення. Прокуратура виявила документи про привласнення понад 6 млн гривень.

Залиште свій коментар