Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білгороді-Дністровському з балкону 5-го поверху випав крокодил

Ловити рептилію довелося поліцейським.

На Одещині з балкона багатоповерхівки в Білгороді-Дністровському впав крокодил. Рептилія лишилася живою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На балкон її виніс господар для того, щоби тварина подихала свіжим повітрям, але поки чоловік відволікся, крокодил стрибнув із 5-го поверху. Своєю появою на вулиці він добряче перелякав перехожих, тож люди викликали поліцію.

Копи спочатку не знали, як підступитися до рептилії, що агресивно захищалася. Поліцейським слід було не лише спіймати її, а й не поранити. У хід в якості приманки пішли кийки і навіть жилетка двірника, і врешті крокодила зловили. А його господаря, який використовує екзотичних тварин для фотографування на морі, пообіцяли оштрафувати.

ВідеоНа Одещині крокодил впав з балкона багатоповерхівки

Рептилія впала з балкона в Білгороді-Дністровському. Туди її виніс господар для того, щоби тварина подихала свіжим повітрям. Але поки чоловік відволікся, крокодил стрибнув із п'ятого поверху. Не загинув, але добряче перелякав перехожих. Крокодила зловили, а його господаря, який використовує екзотичних тварин для фотографування на морі, пообіцяли оштрафувати.

На Одещині крокодил впав з балкона багатоповерхівки

Залиште свій коментар

Вибір редакції