Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернівцях помер символ міста – сурмач із Ратуші

Чоловік щодня протягом 14 років грав мелодію рівно о 12:00.

У Чернівцях вперше за 14 років з вежі Ратуші не пролунала знаменита "Марічка". На 76-му році життя помер сурмач Василь Козак, який щодня сповіщав містян та туристів про настання опівдня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кожного дня він у парадному гуцульському вбранні, незважаючи на дощ чи холод, підіймався на вежу Чернівецької Ратуші. Рівно о 12-й дня він грав на сурмі мелодію з пісні "Марічка", яка за цей час стала неофіційним гімном міста.

Гіди навіть спеціально приводили групи туристів опівдні на площу під Ратушу – чернівецький сурмач був легендою міста. У знак пошани у вівторок вирішили "Марічку" не виконувати, а вже на днях померлого замінить інший сурмач – артист обласної філармонії.

ВідеоПомер сурмач, який 14 років щодня грав мелодію з пісні "Марічка" на Ратуші у Чернівцях

Уперше за 14 років із вежі Ратуші сьогодні не пролунала славетна "Марічка". На 76-му році життя помер сурмач Василь Козак, який щодня сповіщав містян та туристів про настання опівдня. Щодня він в ошатному гуцульському вбранні, не зважаючи на дощ чи холод, підіймався на вежу чернівецької Ратуші. Рівно о 12:00 він грав на сурмі мелодію з пісні "Марічка", яка за цей час стала неофіційним гімном міста. 

Помер сурмач, який 14 років щодня грав мелодію з пісні "Марічка" на Ратуші у Чернівцях

Залиште свій коментар

Вибір редакції