У День Перемоги Янукович привітає ветеранів особисто

Дата публікації
Перегляди
2895
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У День Перемоги Янукович привітає ветеранів особисто

Янукович 9 травня вийде до ветеранів / Фото: Архів

9 травня в багатьох містах України урочисмтості розпочнуться з покладання квітів до могил Невідомих солдатів, завершиться свято феєрверками.

Президент України Віктор Янукович у середу, 9 травня, візьме участь у заходах з нагоди 67-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Вранці, 9 травня, Віктор Янукович візьме участь у церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата у парку Вічної Слави.

"На Майдані Незалежності урочистості розпочнуться офіційною частиною о 10:00. Глава держави виступить перед запрошеними, переважну більшість яких складатимуть ветерани війни і праці", - ідеться у повідомленні прес-служби.

Після цього відбудеться концерт "Фронтові сторінки сімейного альбому", участь в якому візьмуть почесна варта Збройних Сил України, заслужений академічний оркестр пісні та танцю ЗСУ, відомі українські артисти. 

З 16:00 на Майдані Незалежності розпочнеться святкування, у якому візьмуть участь оркестри ЗСУ, творчі колективи МВС, популярні артисти, які співатимуть відомі пісні часів війни та повоєнних років.

Завершиться святковий марафон у Києві феєрверком о 21:45.

Відповідні тематичні заходи 9 травня заплановані в усіх регіонах держави. Зокрема, відбудуться покладання квітів до пам'ятників і меморіалів, святкові концерти, збори та мітинги за участю ветеранів, зустрічі керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з ветеранами.

У той же час на сайті президента вже з'явилося привітання Українців з Днем Перемоги.

"У ці травневі дні Україна разом з іншими державами вшановує пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Сувора правда про трагедію, що завдала величезних людських та матеріальних втрат, безприкладна мужність на фронтах, тяжка праця в тилу ніколи не будуть забутими... Ми свято шануємо пам'ять мільйонів жертв минулої світової війни", - звернувся Янукович до українців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2895
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація