Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі у прямому ефірі підірвуть легендарну будівлю з гербом

Готель "Парус" почали зводити на набережній 40 років тому.

У Дніпрі підірвуть легендарну недобудову у прямому ефірі. Так мерія хоче розпрощатися із готелем "Парус", який на набережній почали зводити ще 40 років тому, йдеться у ТСН.16:45.

Незавершений довгобуд встановив кілька рекордів - був найбільший рекламним щитом України, нині на ньому намальований рекордний герб.

У мерії кажуть, що така прикраса занадто небезпечна. У недобудові щомісяця гинуть екстремали, що підкорюють висоту. Власник споруди – приватна фірма – охорону не забезпечує.

Водночас добудувати готель також неможливо, адже за радянським проектом там крихітні кімнати з низькими стелями. Зараз тривають переговори із власником та кількома міжнародними компаніями, що підривають будівлі. Вже є телеканал, готовий це транслювати наживо.

"Він зміцнюється зовні спеціальної армованою сіткою, зміцнюються зверху тканиною. Абсолютно безпечно зовсім. Сорок років у мільйонному місті у нас стоїть таке більмо на оці в самій центральній частині. У будь-якому випадку він там не потрібен. І ми його демонтуємо", - запевнив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Герб України заввишки у 16 поверхів з'явився у тоді ще не перейменованому Дніпропетровську у травні 2014 року. Розфарбували каркас споруди фанати футбольного клубу "Дніпро".

Відео У Дніпрі підірвуть готель, на якому зображений найбільший герб України

Залиште свій коментар

Вибір редакції