У Франківську беркутівці відлупцювали відвідувачів клубу

У Франківську беркутівці відлупцювали відвідувачів клубу

Постраждалі запевняють, що випили, але були "в адекваті"

Охорона клубу запевняє, що гостей вивели, бо вони були п'яні, а "Беркут" більше постраждав від розгніваних дівчат.

Для трьох подружніх пар похід до одного з нічних клубів Івано-Франківська закінчився синцями, струсом мозку та переломами, повідомляє ТСН.

Як запевнили потерпілі, їх побили працівники спецпідрозділу "Беркут", що охороняли заклад. Силу застосували не тільки проти чоловіків, а й до жінок.

Того вечора молоді люди посиділи в барі та вирішили податися до нічного клубу. Як зазначають подружжя, всі були пристойно одягнені, але один із них не пройшов фейс-контроль. Друзі запевняють, що намагалися лише допитатися в охорони клубу про причину відмови.

У клубі, зі свого боку, запевняють, що гості були надто п'яні, поводилися агресивно, тому їх довелося заспокоювати. Мовляв, молоді люди зчинили тисняву при вході, заважаючи іншим потрапити до закладу.

До діалогу з працівниками клубу, кажуть молоді люди, незабаром долучилися двоє працівників "Беркута", які грубо, з нецензурною лайкою, виштовхали їх надвір і почали бити. До людей у формі начебто приєдналися ще двоє невідомих у цивільному - чи то знайомі, чи колеги беркутівців.

"Поваливши мого чоловіка на підлогу, зі всієї сили ногою заїхав в обличчя. Він відразу відключився, і його били й одягали наручники. Я намагалася відтягти. Людина в чорному схопила мене за трахею, тримала, поки я не втратила свідомість", - розповіла потерпіла Оксана.

Водночас керівник служби безпеки нічного клубу повідомив, що гості почали говорити між собою на підвищених тонах. "Почалася штурханина. Тоді втрутився "Беркут". Більше били "Беркут". Особливо дівчата. Я бачив, як одна з них вирвала комірець у бійця, нанесла кілька ударів в обличчя", - запевнив охоронець.

В міліції запевняють, що правоохоронці заходів фізичного впливу не застосовували, а билися потерпілі не з беркутівцями.

"Нецензурно лаялися на адресу працівників "Беркута" і спровокували бійку з трьома людьми, що були на вулиці. Правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу та щодо двох порушників застосували наручники", - повідомив керівник сектора зв'язків з громадськістю УМВС в Івано-Франківській області Василь Гультайчук.

Як розповіли в міліції, в одного з працівників "Беркута" також є тілесне ушкодження – гематома під оком.

Також в міліції обіцяють провести службове розслідування.

Потерпілі тим часом непокояться, щоб правоохоронці не зам'яли справу, та заявляють, що беркутівці вже намагалися з ними домовитись.

Струсом мозку та переломами закінчився похід до одного з нічних клубів Івано-Франківська

Струсом мозку та переломами закінчився похід до одного з нічних клубів Івано-Франківська

Повʼязані теми:

Наступна публікація