У ГПУ розповіли, як "позбавляються" від "незручних" слідчих

Призначення на посади у ГПУ нібито відбувається за принципом "відданості керівництву"

У Генпрокуратурі звільняють "незручних" слідчих під приводом реорганізації Головного слідчого управління ГПУ. Про це заявив начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, пише "ЛІГА.net".

За словами Горбатюка, за 19 років його роботи в ГПУ, таких реорганізацій було 14.

"Змінюються два слова у назві структурного підрозділу, усіх виводять поза штат, а на посади призначаються особи, яким керівництво довіряє. Інших переводять до інших підрозділи або звільняють. Таким чином можна вирішувати питання про закриття проваджень, нерозслідування щодо корупціонерів і т.і.", - повідомив він.

Окрім того, Горбатюк заявив, що призначення на посади у ГПУ відбувається за принципом "відданості керівництву".

"Протягом 26 років розвитку прокуратури на перший план виходило призначення на посади не за професійним принципом часто, а за принципом відданості керівництву. Часто працівники, які не виконували вказівки керівництва, в тому числі незаконні, тим або іншим способом видавлювалися з системи", - підкреслив він.

Нагадаємо, народний депутат від "БПП" Сергій Лещенко заявляв, що у Генеральній прокуратурі планують повідомити про підозру начальнику управління соціальних розслідувань ГПУ Сергію Горбатюку. За словами нардепа, Горбатюка планували звинуватити у халатності та відкрити кримінальну справу за цим фактом. Зокрема, слідчого нібито хотіли звинуватити у "поганому розслідуванні" справи подій в Одесі 2 травня 2014 року.

Втім пізніше, прокурор ГПУ Владислав Куценко спростував інформацію про те, що нібито начальнику управління соціальних розслідувань ГПУ Сергію Горбатюку збираються вручити підозру. Підозр, стверджує Куценко, немає і навіть не готуються.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: