У ГПУ заявили про обшуки в міськраді Львова, у Садового спростовують

Чиновники стверджують, що через такі дії до України не йдуть інвестори. 

Генеральна прокуратура України повідомила про обшуки у міській раді Львова в рамках розслідування щодо можливого зловживання держслужбовцями службовим становищем під час укладання угоди про купівлю-продаж землі.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Львівської міської ради, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби уклали з суб'єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн грн, не зважаючи на те, що нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн грн, чим заподіяли збитки в особливо великих розмірах.

Також у повідомленні вказали, що слідчі проводили в обшуки у будівлі "з метою відшукування оригіналів документів, на підставі яких було укладено договір купівлі-продажу землі".

У міськраді Львова, своєю чергою, наголосили, що фактично обшуків не було – чиновники віддали всі документи добровільно.

"Оскільки ми вважаємо, що нам нема чого боятися, ми прийняли рішення співпрацювати з представниками Генеральної прокуратури. Провели нараду, зібрали всіх необхідних посадових осіб, і всі документи, які цікавили колег з Генпрокуратури, вони отримали добровільно. Тобто, якщо ви зараз пройдетеся коридорами міської ради, ви побачите, що в жодному з кабінетів обшук не проводиться, ми всі документи на їхню вимогу їм надали", - йдеться у заяві начальника юридичного управління міськради Гелени Пайонкевич, яку оприлюднила прес-служба міськради. 

Також вона додала, що всі документи ухвалювалися публічно та були опубліковані на сайті міськради.

"Щодо голландської компанії СТР, яка перемогла при реалізації проекту індустріального парку. Відзначу, що цій компанії у всіх країнах Європи земельні ділянки давали безкоштовно. Тобто, їм міста передавали повністю готові земельні ділянки під реалізацію цих проектів. Та ситуація, яка зараз є, м'яко кажучи не заохочує того, щоб інвестори приходили до Львова з бажанням реалізовувати ті чи інші проекти", - додала Пайонкевич.

Ситуацію прокоментував і мер Львова Андрій Садовий.  На його думку, дії прокуратури в міській раді - найкраща відповідь на питання чому до України не йдуть інвестори.

"Два роки тому ми залучили провідного європейського індустріального девелопера - голандську компанію CTP. Голандці запланували збудувати в промзоні Рясне-2 сучасний індустріальний парк на 3000 робочих місць. Місто підвело комунікації, ми провели відкритий конкурс, переконали інвесторів вкладати гроші в Україну. Голандці мали купу причин прийняти негативне рішення: країна в страшній економічній кризі, корупція, війна і т.д. Але вони відважились. Сьогодні всім нам передали привіт з минулого", - написав він.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: