У Харкові подорожчав проїзд у громадському транспорті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість поїздки у метро від 7 лютого становитиме 8 гривень, а в тролейбусах та трамваях - 6 гривень.

У Харкові підвищили вартість проїзду у громадському транспорті, зокрема, у метро - до 8 гривень.

Про це повідомили у прес-службі Харківського метрополітену.

"У Харкові встановили нові тарифи на проїзд в метрополітені. Згідно з рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради, вартість проїзду в Харківському метрополітені буде збільшена з 5 грн до 8 грн за одну поїздку", - йдеться у повідомленні.

Як пояснили у метрополітені, підвишення тарифів пов’язане зі зростанням витрат на оплату праці та матеріали, вартості енергоносіїв тощо.

В Харькове установили новые тарифы на проезд в метрополитене Соответствующее решение было принято сегодня, 6 февраля,...

Опубликовано Харьковский метрополитен Среда, 6 февраля 2019 г.

Водночас у міській раді Харкова зазначили, що також зростає вартість проїзду в тролейбусах та трамваях - до 6 гривень.

"З підвищенням тарифу зберігаються всі чинні пільги. Це означає, що 62,7% пасажирів наземного електротранспорту будуть, як і раніше, їздити безкоштовно. У метро кількість пільговиків менша, але вони також збережуть свою пільгу. Після підвищення вартості проїзду комунальні підприємства будуть здійснювати перевезення пасажирів з електронним квитком або безконтактною карткою за тарифом, який діяв на момент їхнього поповнення", - заявив заступник Харківського міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

Зазначимо, нові тарифи на проїзд у метро, ​​трамваях і тролейбусах почнуть діяти від 7 лютого.

Нагадаємо, від початку лютого у Львові вартість проїзду у міських автобусах зросла до 7 грн. Тарифи на поїздки електротранспортом поки що не збираються піднімати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції