У Хмельницькому представили нового обласного прокурора

У Хмельницькому представили нового обласного прокурора

Орган очолив Олексій Олійник.

Новим прокурором Хмельницької області став Олексій Олійник.

Його представив колективу заступник генерального прокурора Ігор Мустеца, повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

Слід зауважити, що новий очільник прокуратури області Олексій Олійник займе місце Олега Синишина, який помер внаслідок ускладнень від COVID-19.

До слова, Олексій Олійник почав працювати органах прокуратури у 2002 році, коли став помічником прокурора Деражнянського району області. Згодом він ставміжрайонним прокурором у Старокостянтинові. До нового призначення працював у Генеральній інспекції Офісу генерального прокурора, де займав посаду прокурора відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури.

Як повідомлялося, у суботу, 5 вересня, після тяжкої хвороби помер прокурор Хмельницької області Олег Синишин. Хмельницькі ЗМІ пишуть, що Синишин був інфікований коронавірусом. Близько тижня тому він потрапив у середньому стані тяжкості до міської інфекційної лікарні. У нього була підвищена температура та пневмонія. Чоловіка підключили до апарату штучної вентиляції легень. Але лікування не допомогло врятувати йому життя. 

Відео Статистика коронавірусу: за добу в Україні виявили 2,5 тисячі нових випадків інфікування

За минулу добу виявили майже 2,5 тисячі нових випадків коронавірусу. 33 пацієнти померли, водночас одужали за останні 24 години 650 людей. За кількістю хворих, антилідерами на сьогодні є Тернопільська, Харківська і Одеська області. Загалом з початку пандемії занедужали на COVID-19 майже 2 мільйони українців. Більше про коронавірус в Україні

Статистика коронавірусу: за добу в Україні виявили 2,5 тисячі нових випадків інфікування

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів