У Кабміні вирішили, скільки строковиків призиватимуть восени 2016

Новобранців відправлять до ЗСУ та інших військових формувань. 

Український уряд визначив чисельність українців, які підлягають призову на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Відповідно до розпорядження КМУ у жовтні-листопаді 2016 році  до Збройних Сил та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде відправлено 13 тисяч 908 осіб.

"З них до Збройних Сил України буде направлено 7 908 осіб; Національної гвардії України — 5 000 осіб; Державної спеціальної служби транспорту — 1 000 осіб", - йдеться у тексті.

Також документ визначає обсяги видатків для проведення призову. Так, на одного призовника витрачатимуть 2993 гривні 13 копійок.

"2900 гривень — для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу;  93 гривні 13 копійок — для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби)", - повідомили у Міноборони.

Нагадаємо, у жовтні мобілізовані військові шостої хвилі мають бути звільнені. Про це повідомив президент України Петро Порошенко. За словами глави держави, після цього на фронті у зоні АТО залишаться лише військові, які служать на контракті.

ВідеоПорошенко підписав указ про демобілізацію військових шостої хвилі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: