У Карпатах для бійців АТО влаштували "Творчу криївку"

У Карпатах для бійців АТО влаштували "Творчу криївку"

У Карпатах діє "Творча криївка"

Відпочинок і реабілітацію військових здійснюють прості селяни.

Волонтери започаткували відпочинковий проект "Творча криївка" у високогірному карпатському селі Дземброня. Туди приїхала вже четверта група бійців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Для учасників АТО вигадали "терапію" прогулянками безлюдними горами, малюванням, поживними гуцульськими стравами та ненав'язливим спілкуванням з горянами.

Волонтери свідомо відмовилися від послуг санаторіїв. Бійців розміщують у садибах простих селян. У сімейному затишку, вважають організатори, відпочинок кращий.

"Люди свою посильну часточку вкладають, щоб перемога була. І ми теж вирішили. Коли перші гості приїхали до нас, я не знала, як з ними розмовляти. Я себе відчувала винною перед тим, що я нічого не роблю для перемоги України", - зізналася господиня приватної садиби Оксана Волинюк.

Обідають бійці щоразу в іншому місці. Їжу їм готують також у приватних господах учасники проекту волонтерської допомоги.

Волонтери відкрили «творчу криївку» для реабілітації бійців АТО

Волонтери відкрили «творчу криївку» для реабілітації бійців АТО

Відпочинком самі військові задоволені. Щоправда їхали в Карпати, визнають, під примусом своїх командирів.

"Вони навіть додому бояться їхати. Тривожний стан і відчуття небезпеки в мирних умовах, як це не парадоксально", - пояснила ініціатор "Творчої криївки" Віталіна Маслова.

Відпустка військових триває сім днів. Після того у Дземброню приїздить нова група бійців АТО.

Навіть коли у Карпатах випаде сніг і поїдуть грошовиті лижники, учасники АТО відпочиватимуть поза чергою – запевняють господарі садиб.

Раніше повідомлялося, що на короткий перепочинок із зони АТО повернулися правоохоронці-сумчани.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Повʼязані теми:

Наступна публікація