Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві побили журналіста популярного інтернет-видання

Сергій Головньов впевнений, що за ним стежили від офісу.

У Києві на Подолі був побитий невідомими головний редактор видання "БізнесЦензор" порталу "Цензор" Сергій Головньов. Про це повідомив сам журналіст на своїй сторінці в Facebook. Напад стався 25 липня.

Журналіст упевнений, що напад було сплановано, і було зроблено не з метою пограбування, оскільки цінних речей у Головньова не забрали.

"Напали два типи. Все продумано. Один ішов спереду в капюшоні, прикриваючи обличчя рукою, косив під п'яного. Інший – позаду. Порівнялися, подачі з двох боків. Повалили на землю, відбуцали протягом хвилини і втекли. Мабуть, пасли від офісу", - пише журналіст.

Головньов зазначає, що заяву в правоохоронні органи написав, однак не розраховує на упіймання кривдників. Редактор повідомив, що не отримав тяжких тілесних ушкоджень.

"Це сталося вперше за більш ніж 10 років роботи в професії. І, звичайно, дякую, що не думали вбивати. Іншим колегам пощастило менше. Проте пригнічує думка про те, як легко і безкарно з тобою можуть зробити, що завгодно", - резюмує потерпілий.

Нагадаємо, вранці 20 липня, у центрі Києва загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Авто, в якому він пересувався, вибухнуло. А 19 липня, ввечері у столичному парку КПІ невідомий з ножем напав на журналістку українського видання Forbes Марію Ридван.

Залиште свій коментар

Вибір редакції