Перейти до змісту
У Києві викрили конвертаційний центр, який фінансував бойовиків

У Києві викрили конвертаційний центр, який фінансував бойовиків

Фіктивні підприємства були зареєстровані в Криму, Донецьку, Луганську, а також у Москві. 

Слідчим управлінням прокуратури Донецької області в ході розслідування спільно з працівниками МВС України було проведено обшук в одному із офісних приміщень м. Києва, що належить групі підприємців.

Як йдеться в повідомленні "Оборони Маріуполя", в ході обшуку виявлено та вилучено готівку в сумі 1,5 млн гривень та майже 500 тисяч доларів США, а також печатки та документи, які підтверджують незаконну фінансово-господарську діяльність суб'єктів господарювання.

Згідно з вилученою документацією фіктивні підприємства зареєстровані на окупованій території (АР Крим, Донецьк, Луганськ), а також на території РФ (Москва).

Як вдалося встановити слідчим прокуратури Донецької області під час досудового розслідування, діяльність вказаної групи осіб пов'язана із незаконним переміщенням на окуповану територію продуктів харчування та протиправним обміном валюти.

Наразі триває досудове розслідування. За фінансування тероризму правопорушникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Прокуратурою Донеччини викрито конвертаційний центр, який фінансував терористів Слідчим управлінням прокуратури Донець...

Posted by Оборона Мариуполя on Wednesday, August 26, 2015

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин