У Луганській області вандал розтрощив знак "Україна"

Чоловікові може загрожувати до п'яти років обмеження волі.

У Луганській області вандал розтрощив знак "Україна"

© Тетяна Погукай

У понеділок, 6 липня, у Станиці Луганській чоловік напідпитку розтрощив знак "Україна" біля автошляху з круговим рухом.

Про це пресофіцер поліції Луганської області Тетяна Погукай розповіла на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, повідомлення про вчинення правопорушення на спецлінію "102" надійшло близько 21:00. Особу хулігана вдалося встановити на місці події.

"Ним виявився 52-річний місцевий мешканець, раніше судимий, не працюючий, який пояснив поліцейським свої неадекватні дії станом алкогольного сп'яніння", - зазначила Погукай.

У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею про хуліганство. Якщо провину доведуть, чоловікові може загрожувати до п'яти років обмеження волі.

Нагадаємо, що у місті Миронівка Київської області в ніч проти 2 червня невідомий вандал розбив пам'ятну дошку, яку встановлено на честь матерів загиблих воїнів АТО. 

Раніше у Києві 20-річний хлопець разом із товаришами пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників. Його знайшла поліція, а згодом хуліганові призначили покарання - три тижні громадських робіт по три години на день. 

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie