У Миколаєві заборонили пікет на підтримку Оксани Макар

Дата публікації
Перегляди
4310
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Миколаєві заборонили пікет на підтримку Оксани Макар

Пікет на підтримку зґвалтованої Оксани Макар заборонили / Фото: novosti-n.mk.ua

Суд вирішив, що пікетувальники порушили порядок проведення акцій протесту.

У Миколаєві суд заборонив проведення біля будинку прокуратури Миколаївської області акції на підтримку Оксани Макар. Про це заявив один з організаторів акції Андрій Дворецький.

Як повідомляється, напередодні в Заводському районом суді Миколаєва відбулося засідання суду за позовом Міськвиконкому, в якому йшлося про те, що пікетувальники порушили порядок проведення акцій протесту, не подавши повідомлення про акцію за 10 днів до її початку. Суд виніс ухвалу про заборону проведення безстрокової акції протесту за адресою вулиця Спаська, 28, організатором якої був Юрій Круцилов.

Одержавши рішення суду, пікетувальники все ж таки залишилися на своєму місці, прибравши один з трьох наметів.

Сьогодні з Миколаївського міськвиконкому пікетувальники одержали повідомлення за підписом заступника Миколаївського міського голови Юрія Андрієнка про те, що вони не мають права на проведення акції.

Дворецький заявив, що, міський голова Володимир Чайка, який морально підтримує пікетувальників, признався їм у тому, що на нього чиниться сильний тиск з боку прокуратури, і у нього не було іншого виходу, як подати позов.

За словами пікетувальників, на сьогодні вони подали в міськвиконком шість повідомлень про проведення акції, і їм відмовляють незаконно.

"У повідомленні міськвиконкому йдеться про заборону проведення однієї акції, про яку заявляв я. Але ж є й інші повідомлення, підписані іншими активістами. Вони судом не скасовані", - зазначив Круцилов.

Зараз пікетувальники залишаються під будинком прокуратури у двох наметах, в одному з яких розміщується "Громадська приймальня", де приймають скарги від жителів міста на незаконні дії правоохоронних органів. Про "Громадську приймальню" в рішенні суду нічого сказано не було.

Як зазначив Дворецький, пікетувальники мають намір щодня подавати повідомлення про проведення акції протягом 24 годин, таким чином продовжуючи акцію протесту.

З 19 березня в Миколаєві активісти організували пікет біля будинку прокуратури і оголосили його безстроковим, до виконання їхніх вимог. Пікетувальники вимагають звільнити слідчого, який раніше відпустив два підозрюваних у справі Макар, а також кількох прокурорів. Також активісти вимагають припинити репресії проти правоохоронців, які розслідують справу.

За порушення при розслідуванні злочину проти Оксани Макар вже звільнено низку посадовців прокуратури та міліції у Миколаївській області.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4310
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація