У Москві принесли на виставку героїв АТО "Кров дітей Донбасу"

Активісти таким чином намагалися зірвати виставку фоторобіт.

Група невідомих принесла банку з червоною рідиною і написом "Кров дітей Донбасу" в Сахаровський центр в Москві, де раніше чоловік облив фарбою фотографії, на яких були зображені герої АТО, заявив директор центру Сергій Лукашевський.

"У центр з'явилася група невідомих осіб, зірвали оголошення, які ми розмістили на місці раніше зіпсованих фотографій, принесли банку з невідомою рідиною і написом" Кров дітей Донбасу вбитих українською армією ", - повідомив він.

Він також зазначив, що наразі в центрі перебувають представники правоохоронних органів, і заявив, що не писатиме заяву в поліцію, поки не буде загрози безпеки.

На сторінці центру в Facebook сказано, що їх "громлять в прямому ефірі", а на виставку прийшли "люди в камуфляжі і козаки".

Раніше повідомлялося, що Сахаровський центр не буде відновлювати облиті фарбою фотографії, їх можна переглянути лише на сайті виставкового центру.

Як пише Bird In Flight, увечері 28 вересня російський художник Антон Бєліков прийшов в Сахаровський центр і облив фарбою роботи білоруського фотографа Олександра Васюковіча і журналіста Сергія Лойка, на яких були зображені українські військові, які воюють в Донбасі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: