Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС підтвердили загибель українця на Шрі-Ланці

Дипломати обіцяють допомогти родичам із транспортуванням тіла.

Українець загинув під час шторму на Шрі-Ланці. Цю інформацію підтвердили у вітчизняному МЗС, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За даними дипломатів, трагедія сталася, коли молоде подружжя купалося в морі. Попередньою причиною загибелі українця називають складні погодні умови. Шрі-Ланка вже кілька днів потерпає від шторму, який забрав у країні 26 життів. Стихія пошкодила 20 тисяч будинків, із зони лиха евакуювали тисячі людей.

ВідеоПід час шторму на Шрі-Ланці загинув українець

Наразі консул України в Індії зв'язався з дружиною загиблого і надає їй необхідну допомогу. "На завтрашній день призначено судово-медичну експертизу, на основі якої буде видано свідоцтво про смерть – ключовий документ, який надає підставу і право перевезення тіла загиблого до України. Консулом встановлено контакт з дружиною загиблого, яка перебуває також у Шрі-Ланці", - пояснив представник міністерства закордонних справ Василь Кирилич.

Як уже повідомлялося, Шрі-Ланка потерпає від потужного шторму "Окхі", який спричинив масштабні повені. Унаслідок стихії громадянина України змило водою неподалік від популярного серед туристів міста Галле.

Залиште свій коментар

Вибір редакції