У НАН назвали дату, коли у серпні почнеться приріст хворих на коронавірус в Україні

У НАН назвали дату, коли у серпні почнеться приріст хворих на коронавірус в Україні

Фото: Associated Press

В Україні очікується зростання захворюваності на коронавірус.

В Україні протягом останніх двох тижнів зростає захворюваність на коронавірус. У зв'язку зі стрімким поширенням індійського штаму коронавірусу "Дельта" в сусідніх країнах існують ризики значного прискорення зростання показників на території нашої держави. 

Про це йдеться у свіжому прогнозі науковців НАН.

У НАН прогнозують, що вже станом на 3 серпня середня кількість нових випадків збільшиться до 638, а до 10 серпня зросте до 735 нових випадків. Побільшає і смертей - у середньому до 22 летальних випадків станом на 10 серпня.

Наразі найбільше зростання нових випадків коронавірусу фіксують на Сході та на Півдні України.

"Водночас, ризики значного прискорення зростання лишаються високими. За останній тиждень драйверами зростання числа випадків хвороби виявилися насамперед регіони на Сході України та, меншою мірою, на Півдні України – після того, як тиждень тому майже весь тижневий приріст випадків хвороби зосереджувався у південних областях (передусім на Одещині)", - сказано в повідомленні.

Водночас українські науковці зауважують, що ситуація із "Дельтою" залишається напруженою в Європі. Майже у всіх країнах захворюваність або швидко зростає або вже перебуває на високому рівні. 

Фото: Національна академія наук України

Нагадаємо, Україна посилює правила в'їзду через поширення індійського штаму коронавірусу - "Дельта". Українці зможуть безперешкодно повертатися на батьківщину в разі наявності хоча б одного щеплення від COVID-19, у протилежному разі вони мусять йти на самоізоляцію. Іноземці повинні мати два щеплення.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Чи є сьогодні протокол лікування "Дельти" та які його симптоми – Катерина Булавінова

Чи є сьогодні протокол лікування "Дельти" та які його симптоми – Катерина Булавінова

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація