У Партії регіонів запевняють, що Янукович прийде на саміт до ЄС

Дата публікації
Перегляди
1058
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Партії регіонів запевняють, що Янукович прийде на саміт до ЄС

Віктор Янукович прагне членства в ЄС / Фото: Архів

Регіонали нарікають на провокації та дезінформацію.

Депутат від Партії регіонів Олексій Плотніков вважає, що 19 грудня президент Віктор Янукович буде присутній на саміті Україна-ЄС.

"Якщо президент говорить про членство в ЄС, то очевидно де він буде на саміті Україна-ЄС. Тому що для України зараз вкрай актуально отримати і відповідні відносини з Євросоюзом, і підписати угоду про асоціацію, парафувати, про зону вільної торгівлі, і багато чого іншого ", - заявив Плотніков.

Нардеп висловив впевненість у тому, що "хтось прагнув спровокувати, або внести якусь дезінформацію про те, що нібито президент замість саміту Україна ЄС поїде кудись в іншу країну".

У середу, 23 листопада, ЗМІ з посиланням на джерела в секретаріаті ЄврАзЕС повідомили, що Віктор Янукович 19 грудня відвідає Москву для участі в засіданні Міждержавної ради ЄврАзЕС.

Після чого, видання "Коммерсант-Україна" повідомило, що до підготовки резонансного повідомлення має відношення Адміністрація президента.

Нагадаємо, на 19 грудня у Києві заплановано проведення саміту Україна-ЄС, де, попередньо, намічено парафування Угоди про Асоціацію з Євросоюзом. Окрім того, розглядалася можливість участі Януковича у неформальному саміті глав держав СНД 20 грудня в Москві.

Читайте також:

Янукович 19 грудня буде там, де йому необхідно

Герман закликала "просто вірити президентові" у виборі між ЄС та ЄврАзЕС

ЄС поки що сподівається на присутність Януковича під час саміту

Янукович у дитинстві мріяв про кадетство

Наступна публікація