Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столичному метро зникнуть турнікети для жетонів

Повідомляється, що наразі більше 51% пасажирів уже користуються картками для оплати проїзду.

Київський метрополітен продовжує реалізацію програми переходу на електронний квиток та зменшить кількість турнікетів для жетонів.

Про це повідомляє прес-служба метро.

"Оскільки пасажири активно переходять на безконтактні картки для оплати проїзду, а кількість жетонів в обігу зменшується, найближчим часом столичний метрополітен зменшить кількість автоматичних пропускних пунктів для проходу за жетоном. Це дозволить якісніше перерозподілити пасажиропотоки та мінімізувати черги у "пікові" години",- йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що пасажири, які купують жетони, значну їх частину забирають з собою невикористаними. У травні цей показник сягнув аж 260 тисяч жетонів, хоча зазвичай становить близько 150 тисяч жетонів на місяць.

"Це означає, що люди втрачають від 600 тисяч до мільйона гривень. Можливо, частину цих жетонів пасажири ще використають, однак, як правило, люди "затарюються", гублять, а потім знову приходять купувати. Бо хтось дає побавитись дітям, а потім не знаходить, хтось привозить і дарує як сувенір", - пояснює радник начальника метрополітену Наталка Макогон.

У столичній підземці пасажири можуть розрахуватися банківськими безконтактними картками з системою MasterCard PayPass. Такою послугою пасажири уже скористалися більше трьох мільйонів разів.

Нагадаємо, Київський метрополітен має намір відмовитися від жетонів вже у 2017 роціУ найближчому майбутньому буде створений єдиний електронний квиток, який дасть пасажирам можливість використовувати одну картку як в наземному транспорті, так і в метрополітені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції