У Сумах ціла родина отруїлась грибами

Одна людина померла, ще двоє у тяжкому стані.

У Сумах сім'я отруїлася грибами – чоловік помер, ще двоє в тяжкому стані, йдеться у випуску ТСН.16:45.

Двох потерпілих – 51-річних чоловіка та жінку госпіталізували вночі. Вони у реанімації. 37-річного родича подружжя врятувати не вдалося, він помер ще до приїзду швидкої.

Всі троє напередодні їли сироїжки та піддубники, які назбирали поблизу підприємства "Хімпром". За кілька годин після вживання людям стало зле і вони самі викликали швидку.

Спочатку лікарі підозрювали, що причиною отруєння стали токсини, які накопичуються у грибах, що ростуть біля доріг, а тим паче хімічних об'єктів. Утім, з огляду на симптоми, люди отруїлися, найпевніше, блідою поганкою. 7 років тому саме через бліду поганку на Сумщині померла сім'я із шести чоловік.

"Напевно бліда поганка була, тому що симптоматика була така. Різко наросла вона і всі ті симптоми, які є характерні для отруєння цим грибом у них є. Хворі сьогодні живі, і це слава богу. Все робимо, що можна робити, будем сподіватись, що буде нормально все", - прокоментував головний лікар Сумської міської клінічної лікарні №5 В'ячеслав Петренко.

Нещодавно блідою поганкою отруїлась родина на Чернігівщині. Чоловік помер вдома ще до приїзду швидкої, а його дружина та донька - у реанімації.

ВідеоУ Сумах сім'я отруїлася грибами, одна людина померла

Залиште свій коментар

Наступна публікація