У Сумах закрили кілька шкіл та університет через холоднечу

Проблеми з опаленням стали несподіваною новиною для місцевої влади.

Канікули вже почалися не тільки у школах Сумського району, а й у тамтешньому педуніверситеті. Причиною їх стала холоднеча у приміщеннях, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Студенти пішли на вимушений відпочинок за рішенням представників самоврядування вишу. Там зламалася котельня.

Тим часом у чотирьох школах району вчасно не забезпечили лічильники. Тож щоб газовики не нараховували об'єми споживання за нормами, що набагато дорожчі, керівництво шкіл ще тиждень тому відправило учнів на канікули. Та про це стало відомо лише зараз, коли керівник облради вирішив проінспектувати навчальні заклади. "Вони взагалі не піднімали цю проблему, мовчали як партизани. Абсолютно випадково мені стало відомо про те, що школи не запущені. Вони просто приховали", - розповів голова Сумської обласної ради Семен Салатенко.

Учні та студенти СумДПУ пішли на вимушені канікули через холод у приміщеннях

Канікули вже почалися в школах сумського району та тамтешньому педуніверситеті. Причина - холоднеча у приміщеннях. Студенти пішли на вимушені канікули за рішенням представників самоврядування ВИШу. Там зламалася котельня. А от у чотирьох школах Сумського району – вчасно не повірили лічильники. Тож щоб газовики не нараховували об'єми споживання за нормами, керівництво шкіл ще тиждень тому відправило учнів на канікули.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: