У Тернополі поховали загиблих у Затоці школярів і вчителя

У місті оголошено день жалоби.

Тернопіль сьогодні в жалобі. Місто прощається з дітьми та вчителем, тіла яких напередодні доправили з Одещини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усі троє загинули в Затоці. Дівчинку, яка тонула, кинулися рятувати її вчитель, учень цієї школи та турист із Хмельницького.

Із вчителем історії, 46-річним Михайлом Близнюком, прощалися на подвір'ї його рідної школи № 42. Учні, батьки та вчителі зібралися, щоби провести улюбленого педагога в останню путь.

На сусідній вулиці сотні містян оплакували його ученицю – пластунку Марту Окаринську. У Затоку вона поїхала на фестиваль у складі шкільного оркерсту – як барабанщиця.

А завтра в селі Ілавче поховають 16-річного Віталія Данчишина. Він був єдиною дитиною в матері. За останньою інформацією, він першим кинувся на порятунок дівчині, яку накривали хвилі.

Як повідомлялося, підлітки, які приїхали на море з Тернополя разом зі своїм музичним колективом на конкурс в Одесу, пішли купатися попри хвилі у півтора метра заввишки. Коли вони почали тонути, на допомогу їм кинувся заступник директора школи та двоє відпочивальників. Двох дітей встигли витягнути з води. Ще двох - 14-річну дівчину та 16-річного хлопця не змогли. Разом із ними загинули їхній керівник та відпочивальник із Хмельниччини.

Засмучені трагедією діти вирішують не брати участі в музичному фестивалі. Вранці вони повернулися в Тернопіль. Батьки забрали схвильованих дітей, тільки-но вони зійшли з автобуса. Із журналістами не спілкувалися. Директор школи Ігор Каразій вини своїх підлеглих не вбачає. Каже, і два його заступники, і вчителька молодших класів, які супроводжували дітей на відпочинку – надзвичайно відповідальні люди. Провину за трагедію покладає на організаторів фестивалю.

У Тернополі прощались із загиблими в Затоці

Із сорока шестирічним вчителем історії Михайлом Близнюком прощалися на подвір'ї його рідної школи. Учні, батьки та вчителі зібралися, щоб провести улюбленого педагога. На сусідній вулиці сотні містян оплакували його ученицю - Марту Окаринську. А завтра у селі Ілавче поховають 16-річного Віталія Данчишина. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: