Кадиров оголосив про саморозпуск парламенту Чечні

Метою названо економію бюджетних коштів.

Парламент Чеченської республіки в РФ оголосив саморозпуск. Про це повідомив глава федеральної одиниці Рамзан Кадиров.

"Чергові вибори мали б відбутися у вересні 2018 року. З метою економії бюджетних коштів парламент проголосував за суміщення в вересні 2016 року виборів глави Чеченської республіки і законодавчого органу влади", - пояснив Кадиров.

Кадиров зазначив, що "щиро подякував" депутатам за їхню працю.

 

Дорогие друзья! Сегодня Парламент Чеченской Республики принял решение о досрочном самороспуске. На 82-ом заседании депутаты внесли в повестку данный вопрос. Очередные выборы должны были состояться в сентябре 2018 года. С целью экономии бюджетных средств парламент проголосовал за совмещение в сентябре 2016 года выборов Главы ЧР и законодательного органа власти. Я искренне поблагодарил депутатов за огромный труд во имя Чеченской Республики и всей России. #Кадыров #Россия #Чечня #Парламент

Видео опубликовано Ramzan Kadyrov (@kadyrov_95)Июн 16 2016 в 7:25 PDT

Цього року Кадиров заявив, що чеченська спільнота повністю інтегрувалися в Росії. "Всі ці роки я ставив перед собою завдання постаратися стерти якісь непорозуміння, що накопичилися між нашими народами в силу відомих об'єктивних причин. Сьогодні чеченський народ відчуває свою єдність з російським та іншими народами Росії, тисячі молодих людей служать на сторожі безпеки нашої країни, жителі всіх регіонів щодня приїжджають на відпочинок в Чечню. Фактично відбулася повна інтеграція чеченського суспільства в сім'ю народів Росії, доповнивши процес єдності Чечні з Російською Федерацією", - заявив він.

ВідеоРамзан Кадиров залишиться виконувачем обов’язків голови Чечні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: