Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бренд розробляли майже рік українські креативники за участі британських експертів.

В України з'явився єдиний масштабний бренд країни. "Україна зараз" (Ukraine now) має покращувати імідж країни.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

У зображенні нового бренда слово "Ukraine" використовується без кольорової заливки, слово "NOW" - жовтого кольору ніби виділене маркером.

Бренд розробляли майже рік українські креативники за участі британських експертів. Логотип розроблено таким чином, щоб його було легко використовувати не тільки для презентацій і в інформаційних продуктах, але як і наклейки.

"Ми хочемо показати, що Україна - сучасна країна, де відбувається все найцікавіше саме зараз. "Україна зараз" – це новий бренд, який буде популяризувати Україну в світі", - говорить співавтор розробки бренда Павло Вржещ.

На сайті агентства Banda ідеться про те, що "Ukraine now" – це наймасштабніша міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, яка стартує 2018 року. Її ціль – сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал".

За підтримки британського уряду було проведене дослідження, як сприймають Україну за кордоном. За його результатами виявилося, що три найпопулярніші асоціації з Україною – це "корупція", "революція" та "війна". Люди, які не бували в Україні жодного разу, бачать українців закритими, агресивними та нетолерантними. Цей образ сформовано здебільше з того, що вони бачать і чують у новинах. З такою репутацією важко привабити в країну інвестиції та туристів. І щоб змінити уявлення про українців і переконати ще більше людей завітати сюди, Україні потрібен бренд, переконують в агентстві.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко на своїй сторінці у Facebook заявив, що розробку нового бренду "Ukraine NOW" зробили безкоштовно.

ВідеоВ Україні з'явився єдиний масштабний бренд країни

"UkraineNow"  має покращувати імідж країни у світі. Бренд розробляли майже рік українські креативники за участі британських експертів. Логотип розроблено таким чином, щоб його було легко використовувати не тільки для презентацій і в інформаційних продуктах, але як і наклейки.

В Україні з'явився єдиний масштабний бренд країни

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції