"Укравтодор" анонсував будівництво першої платної дороги

Наразі відомство готується до запуску нових проектів.

Державне агентсто автомобільних доріг України ("Укравтодор") наразі проводить підготовку до запуску будівництва першої концесійної дороги "Київ – Біла Церква".

Про це написав глава агентства Славомір Новак у Facebook. 

"Ми розпочали підготовку до запуску нових проектів, що фінансуються за рахунок коштів міжнародних організацій, проводимо підготовку до запуску будівництва першої концесійної дороги Київ – Біла Церква", - повідомив чиновник.

За його словами, за цей рік фінансування галузі та обсяги ремонтів доріг були збільшені. Окрім цього, були змінені самі підходи до ремонтів.

"Якщо раніше ремонти проходили безсистемно, то зараз ми перейшли до проведення ремонтів за маршрутним принципом, що дозволило стимулювати економічний розвиток цілих регіонів країни", - наголосив Новак.

Заробітна плата державних управлінців у будь-якій країні світу – питання, яке завжди цікавить громадськість та жваво об...

Опубликовано Славоміром Новаком 11 августа 2017 г.

Нагадаємо, у травні 2015 року "Укравтодор" оголосив концесійний конкурс на будівництво дороги Львів - Краковець. Проте у вересні того ж року конкурсна міжвідомча комісія відхилила заявки обох претендентів - українського консорціуму "Концесійні транспортні магістралі" і французької Bouygues. В "Укравтодорі" пояснили, що в цих компаній недостатньо коштів для реалізації проекту.

Залиште свій коментар