Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман знайшов гроші на добудову Хмельницької АЕС

Будівництво розпочнеться 2021 року.

Україна планує з 2021 року розпочати роботи із завершення будівництва третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, заявив сьогодні, 20 жовтня, прем`єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, це стане можливим завдяки експорту електроенергії в рамках реалізації проекту "Енергоміст "Україна-ЄС", над яким працює Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом".

"Ми працюємо над європейським енергомостом, який дасть нам можливість профінансувати завершення будівництва. Та я думаю, що ми з 2021 року зможемо перейти до завершення будівництва ще двох блоків," - сказав він.

Також Гройсман повідомив, що в подальших планах України на період до 2035 року передбачається збільшення частки атомної генерації в енергобалансі країни.

"Це наш план, ми цим системно займаємося, і будемо все робити для того, щоб атомна енергетика була безпечною, а її потужності були достатні не лише для того, щоб забезпечувати самих себе, а й експортувати електроенергію, що буде робити економіку нашої країни більш стійкою", - зазначив глава уряду.

Нагадаємо, раніше до будівництва енергоблоків на Хмельницькій АЕС була причетна Росія, але навесні цього року було прийнято рішення про розірвання домовленностей з російською компанією Атомстройекспорт.

ВідеоП’ять найбільш приголомшливих фактів про аварію на Чорнобильській АЕС

Залиште свій коментар

Вибір редакції