Україна розірвала з Росією співпрацю в інформаційній сфері

Проекти рішень представляв Стець.

Україна розірвала угоди з Росією про співпрацю у сферах телерадіомовлення та інформації.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду, передає "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, Кабінет Міністрів України розірвав угоди з урядом Росії про співпрацю у сфері телебачення і радіомовлення та про співпрацю у сфері інформації.

Ці проекти рішень представив міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Нагадаємо, Європарламент проголосував за резолюцію "Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін"В резолюції зазначається, що Росія "використовує фактор двосторонніх міждержавних відносин для роз'єднання членів спільноти".

Відповідно до документа, основними інформаційними загрозами з боку Росії вважаються телеканал RT, фонд "Русский мир", агентство Sputnik і підвідомче російському МЗС федеральне агентство Росспівпраця.

Пізініше президент РФ Володимир Путін прокоментував резолюцію Європарламенту з протидії російській пропаганді. "Хочу привітати журналістів RT та Sputnik за результативну роботу", - заявив він. Путін також заявив, що Росію "всі намагаються вчити демократії, проте заборони не найкращий спосіб для цього".

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова назвала резолюцію "інформаційним злочином". "Це злочин - за наявності реальної загрози тероризму, фундаменталізму, живильного середовища у вигляді націоналізму, ксенофобії, відводити погляд міжнародного співтовариства зовсім в інший бік", - заявила Захарова. "Цей папірець - свідоцтво цього інформаційного злочину, я вважаю", - додала вона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: