Україна відкриє нове консульство в Румунії — Кулеба

Україна відкриє нове консульство в Румунії — Кулеба

Нове консульство стане інструментом кращої взаємодії з українською громадою в Румунії, зазначив міністр.

Україна відкриє нове консульство в Румунії в місті Сігету-Мармацієй. Таке рішення було ухвалено з огляду на важливість українсько-румунських відносин та потребу підтримки української громади Румунії. 

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на зустрічі з українською громадою в Бухаресті, повідомляє сьогодні, 7 вересня, пресслужба МЗС.

"Я ухвалив рішення відкрити консульство у місті Сігету-Мармацієй. Я знаю, що це важливе, ключове місце для українців Румунії. Нове консульство створить доступ до якісних сервісів, а також стане інструментом кращої взаємодії з вами для збереження нашої культури та зміцнення відносин України з Румунією", — заявив очільник МЗС України.  

Нагадаємо, міністр оборони України Андрій Таран у суботу, 5 вересня, в межах робочого візиту до Румунії підписав міжурядову угоду про військово-технічну співпрацю. 

Відео Україна заморозила усі контакти із Білоруссю - Кулеба

Україна заморозила усі контакти із Білоруссю - про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. За словами дипломата, такий крок - офіційна відповідь на політику, яку нині проводять сусіди. А відновлення відносин між Мінськом та Києвом можливе, лише якщо вони не нестимуть репутаційних, політичних чи моральних втрат. У самій Білорусі напередодні силовики вчергове вдалися до силового розгону протестів та масових затримань. Лише в столиці до відділків міліції потрапили близько 2 сотень людей .  

Україна заморозила усі контакти із Білоруссю - Кулеба

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів