Українська поліція отримала надсучасне обладнання з ЄС

Виявляти злочинців тепер зможуть завдяки надзвичайно точним експертизам.

Українські криміналісти отримали надсучасне устаткування і тепер досить злочинцю чхнути на місці злочину, як його мокротиння розберуть на молекули та ідентифікують. Два десятки валіз із приладами та хімічними реактивами передав вітчизняній поліції Євросоюз, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Старшому криміналісту Вікторії Пуховій найбільше припав до смаку прилад, який фіксує сліди черевиків на килимі. Раніше в Україні такого не було, а тепер експерт забере його до себе – до Харкова. "Береться фольга. Треба вирізати її, чорною стороною до сліду. Кладемо прилад, він на батарейках. На цій фользі відбиток відобразиться. І ми для подальшого використання направляємо його на трасологічну експертизу", - розповіла експерт.

ВідеоУкраїнські криміналісти отримали десятки валіз з новим надсучасним устаткуванням

Є серед звичних для вітчизняних криміналістів приладів і особливо цінні подарунки. Зокрема, балістичні валізи, комплекти для виявлення мікрочастин і біологічних слідів. Цю техніку поліцейські називають дуже корисною. Надто ж, що це надсучасні взірці – технології майбутнього по мірках України.

Користуватися устаткуванням українських поліцейських навчав румунський експерт з розслідування тероризму Александру Дена. 24 криміналіста з Харківщини та Львівщини вже пройшли тренування на цьому обладнанні.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: