Українські іграшки отруюють дітей миш'яком та ртуттю

Безліч важких металів містяться в дитячих іграшках, що продаються в Україні.

Міжнародні дослідження показали, що 30% іграшок повільно убивають наших дітей. Інспекція із захисту прав споживачів каже, що кожен другий дитячій товар на українському ринку не відповідає технічним регламентам, йдеться в сюжеті ТСН.

Сморід від іграшки - не найстрашніша річ, кажуть у громадській організації "Мама-86". Вони брали участь у міжнародному дослідженні іграшок для малюків. Тестували забавки у 6-ти пострадянських країнах на вміст важких металів.

"Лідером у нас є свинець, який міститься у більшій часті протестованих товарів - 18%",  - розповідає координатор Громадської організації "Мама-86" Ольга Цигульова

В російській скакалці, придбаній в Україні, перевищений вміст свинцю і миш'яку. У вершника забагато відразу свинцю, миш'яку, хрому і ртуті. У китайському ляльковому посуді фіксують кадмій, миш'як, хром. І ці перевищення не в рази, в сотні разів.

Активісти  кажуть, 30% протестованих іграшок можуть повільно вбивати вашу дитину.

 В країні легальних іграшок менше, ніж непотребу. Чому цей крам потрапляє в Україну? Таке питання очільника служби контролю  дратує, каже, не його зона відповідальності.

І якщо раніше говорили про небезпеку від шкідливих іграшок, придбаних на базарі, то нині і в спец магазинах, і в супермаркетах немає гарантій.

Одна з найбільших торгівельних мереж при перевірці дитячого асортименту з 600 зразків не надала документи на 594 іграшок.

Алергія, отруєння, ураження органів чи шкіри, якщо ці симптоми з'явилися раптово і безпідставно, варто передивитися те, чим грається ваша дитина.

ВідеоВ дитячих іграшках виявили свинець, кадмій, миш’як та навіть ртуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: