У Китаї отруїлися свинцем 600 осіб, серед них більше 100 дітей

Небезпечний рівень вмісту свинцю виявлений в крові працівників майстерень по виробництву олов'яної фольги та членів їх сімей. Важки отруєння свинцем отримали, зокрема, 103 дитини.

Більше 600 осіб, у тому числі 103 дитини, отримали шкідливі для здоров'я дози свинцю в результаті порушення технології виробництва олов'яної фольги на підприємствах в провінції Чжецзян, Китай.

Небезпечний рівень вмісту свинцю виявлений в крові працівників майстерень по виробництву олов'яної фольги та членів їх сімей у містечку Янсюньцяо повіту Шаосин провінції Чжецзян.

Як повідомляється, 26 дорослих і 103 дитини отримали важкі отруєння свинцем, ще 494 дорослих - середні отруєння свинцем.

Містечко Янсюнцяо спеціалізується на виробництві і обробці олов'яної фольги та виробів з неї. Цим зайняті більше 200 невеликих майстерень, розташованих як в самому містечку, так і в його околицях. На цих підприємствах зайнято більше 2,5 тисячі робітників-мігрантів, головним чином з більш бідних провінцій Юньнань і Сичуань.

За повідомленнями китайських ЗМІ, отруєння отримали працівники 25 розташованих в Янсюньцяо майстерень.

Наразі робота даних підприємств зупинена, ведеться розслідування.

Нагадаємо, днями у Китаї близько 20 тонн фенолу потрапило у річку, що викликало паніку в населення багатомільйонного міста Ханчжоу.

Читайте також:

У Китаї діти отруїлися відходами виробництва батарейок

На хімпідприємстві Китаю стався витік двадцяти тон токсичної речовини

У Китаї близько тисячі дітей отруїлося свинцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: