Держінспекція забракувала третину перевіреного м'яса і молока

По всій Україні було перевірено близько 400 тонн м'ясопродуктів.

У січні-вересні Державна інспекція з захисту прав споживачів забракувала 36% перевіреної м'ясної продукції і 35% перевіреної молочної продукції. Про це йдеться в повідомленні інспекції.

Протягом 9 місяців поточного року в торгових мережах по всій Україні було перевірено близько 400 тонн м'ясопродуктів, з яких було забраковано та знято з реалізації 36%.

Крім того, в цей же період було перевірено близько 200 тонн молокопродуктів, з них забраковано та знято з реалізації 35%.

"30% товарів бракувались та знімались з реалізації через відсутність необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації, що позбавило споживача можливості свідомого вибору товару", - сказано в повідомленні.

Усього за порушення вимог законодавства про захист прав споживачів при реалізації продовольчих товарів територіальні органи у справах про захист прав споживачів за цей період наклали понад 2,4 млн гривень адміністративних штрафів та близько 6,1 млн гривень адміністративно-господарських штрафів.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет почав перевірку якості продуктів харчування та дотримання економічної конкуренції на цих ринках.

Зокрема, досліджуються ринки молока і молочної продукції, яєць, хліба і хлібобулочних виробів, м'яса та м'ясопродуктів, соняшникової олії, спирту, цукру, вина та інших продуктів.

Читайте також:

У дитсадках дітей годували коров'ячими хвостами

На київському ринку в м'ясі знайшли глисти, які селяться в усіх органах людини

За кілька місяців людство отримає їстівне синтетичне м'ясо

Масове отруєня школярів на Луганщині: госпіталізована вже 41 дитина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: