Українські медіагрупи запустили на супутнику чотири незакодовані версії телеканалів

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські медіагрупи запустили на супутнику чотири незакодовані версії телеканалів

Фото: ТСН.ua

Зеленський доручав "Зеонбуду" змінити модуляцію сигналу, але цього не сталося.

Найбільші медіагрупи запускають незакодовані версії телеканалів. Це робиться для того, щоб глядачі в Україні, які не придбали новий приймач і не уклали угоду з оператором, могли і далі дивитися українське телебачення, передовсім новини.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відтепер кожна велика медіагрупа матиме принаймні один телеканал, який не буде кодуватися на супутнику. Таким чином медійники почули прохання президента забезпечити доступ українським глядачам до об'єктивної інформації. Передовсім - громадянам на тимчасово окупованих територіях, які опинилися в інформаційному полоні російської пропаганди. Група StarLightMedia запустила телеканал ICTV Ukraine, "Медіа Група Україна" - канал "Україна 24".

1+1 Media залишила незакодованим сигнал телеканалу УНІАН-ТБ. Його зробили максимально інформаційним, там показуватимуть усі випуски "Телевізійної служби новин" та програми "Спецкор". Крім того, у вільному доступі на супутнику на території України є відкоригована версія телеканалу 1+1 International.

"Розкодована, виключно для українського ринку. Ми змінили дещо програмну сітку, додали розважальних програм, на які в нас є авторські права. Але там не буде великих розважальних шоу, таких як "Голос країни", "Танці з зірками". Однак там є програми повністю нашого виробництва, є новини", - зазначив генеральний директор 1+1 Media Ярослав Пахольчук.

Найбільші українські медіа-групи запускають незакодовані версії телеканалів

Найбільші українські медіа-групи запускають незакодовані версії телеканалів

Керівники телеканалів запевняють, що чутки про те, що закодовані супутникові сигнали можуть розкодувати, - неправда. Якщо у глядачів є бажання дивитися всі українські телеканали, слід придбати новий тюнер і укласти угоду з одним із двох офіційних провайдерів - Xtra TV ("Екстра TV") або "Віасат".

"Навіть якщо з технічних причин станеться розкодування, глядачі не зможуть отримати цей сигнал на свої приймачі. 50-70 відсотків глядачів мають тюнер, який не здатен прийняти новий, навіть розкодований сигнал. Він інший", - пояснив Ярослав Пахольчук.

Під час зустрічі з медійниками Володимир Зеленський доручав провайдеру цифрового ефірного мовлення - компанії "Зеонбуд" - ще до 4 березня змінити модуляцію сигналу. Це б розширило покриття. Утім, за даними ТСН, цього не сталося. Коли це може відбутися, у компанії "Зеонбуд" прокоментувати не змогли. Послались на зайнятість своїх співробітників через епідемію коронавірусу.

Дмитро Фурдак

Наступна публікація