"Укрзалізниця" розширила залізничне сполучення з країнами ЄС

Потяги курсують до Бухареста і Сучави. 

Із 13 грудня "Укрзалізниця" вирішила ввести щоденне курсування двох пасажирських поїздів між Україною та Румунією. Таке рішення було прийнято з метою розширити залізничне сполучення з країнами Євросоюзу.

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці", пише Інтерфакс-Україна.

Поїзди курсуватимуть зі станції Вадул-Сірет (Чернівецька область) до румунських міст Бухарест і Сучава.

До румунської відправної станції можна буде дістатися з пересадкою в Чернівцях. Квитки на ці поїзди вже можна придбати в міжнародних касах "Укрзалізниці".

Зауважимо, що графіки руху пасажирських поїздів на 2015/2016 роки передбачають курсування через день безпересадкового вагона Львів – Варшава.

Безпересадкові вагони у міжнародному сполученні, які курсували раніше, вирушатимуть у рейси з такою періодичністю: Київ – Будапешт - щодня, Київ – Братислава - п'ять разів на тиждень, Львів – Братислава, Київ – Будапешт та Київ – Кошице призначатимуться лише тоді, коли на них буде попит.

Загалом, згідно з графіком руху пасажирських поїздів на наступний рік передбачено курсування 14 пар поїздів у країни Західної Європи.

Нагадаємо, що нещодавно провідні машинобудівні компанії Bombardier і Siemens заявили про сво бажання інвестувати у створення українських структур, які випускатимуть залізничну продукцію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: