Умань оговтується після резонансної стрілянини

Стрілок з "Уманьгазу" залишив по собі добру пам'ять серед сусідів.

Тільки хороше про уманського стрілка говорять ті, хто був із ним знайомий. Сусіди підтверджують, що неприязні стосунки між ним і жертвою були але не можуть повірити, що чоловік міг піти на вбивство, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Дуже хороша людина. Чесний, добросовісний робітник", - характеризує вбивцю сусід Юрій Болюх.

"Знаю тільки з позитивного боку. Привітний, завжди вітається, посміхається", - засвідчив інший сусід Сергій Терещук.

Люди кажуть, що чоловік був чудовим батьком і дідусем, до якого дуже любила приходити малеча. А що вчинив страшний злочин – то, швидше за все, допекли на роботі.

Сьогодні на підприємстві "Уманьгаз" немає жодного натяку на вчорашню трагедію. Тут вихідний і працює лише охоронець. Який здогадками, чому його колега застрелив керівника, воліє не ділитися.

Тим часом резонансне вбивство обговорює вся Умань. Учора на початку робочого дня один зі співробітників Микола Басюк спочатку застрелив керівника підприємства. Потім із мисливської зброї поранив жінку, що працювала головним бухгалтером. А згодом зачинився в кабінеті і застрелився сам.

Міліція коментувати перебіг слідства наразі відмовляється. Сусіди кажуть, що у сейфі чоловіка знайшли записку, де він просить вибачити його.

Підтверджують: про неприязні стосунки Басюка з його керівником – знали. Які взаємини в нього були з головним бухгалтером – і гадки не мають.

Жодної інформації про стан здоров'я головного бухгалтера в лікарні не повідомляють. Відомо лише, що жінка досі в реанімації.

Лікарнею ходять чутки, що поранення в жінки насправді легке, а чому вона лежить у реанімації – медики не знають. Припускають, її тут просто переховують на час слідства. Говорити це на камеру пересічні лікарі відмовляються. Керівництва ж медзакладу на роботі в суботу не було.

У неділю уманського стрільця Миколу Басюка мають поховати. Похорон керівника "Уманьгазу" призначено в понеділок.

Як повідомлялося, родичі уманського стрілка стверджують, що вбивцю голови "Уманьгазу" довели до злочину.

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук

ВідеоСусіди досі знаходяться в шоці від вчинку Уманського стрільця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: