Уряд схвалив угоду про спрощення оформлення віз із Швейцарією

Угода передбачає оформлення віз за спрощеною процедурою.

Уряд прийняв розпорядження "Про схвалення проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про спрощення оформлення віз".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, після підписання та затвердження такої угоди, громадяни України матимуть змогу оформлювати візи до Швейцарії за спрощеною процедурою.

Угодою передбачені умови і порядок спрощеного оформлення для громадян України віз, у тому числі багаторазових, розширюються категорії громадян, які користуються візовими спрощеннями, а також скасовуються візові збори за оформлення віз для певних категорій громадян.

Документ було розроблено для адаптації візово-міграційної політики України до стандартів ЄС.

Нагадаємо, Порошенко прокоментував умовну згоду ЄС на безвізовий режим для українцівПрезидент України Петро Порошенко привітав рішення послів Євросоюзу схвалити надання безвізового режиму для українців. 

Держави Євросоюзу дали умовну згоду на безвізовий режим з Україною. Так, посли ЄС дали зелене світло Раді ЄС для початку проведення переговорів з Європейським парламентом щодо безвізу в Україні. Однак попереду ще три важливі кроки: спочатку ЄС має запровадити механізм скасування безвізу, потім безвізовий режим має затвердити Європарламент, що найімовірніше станеться в середині грудня, а потім його має ухвалити ще Рада ЄС.

ВідеоБезвізовий режим України з ЄС можливий у березні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: