Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд затвердив план заходів до святкування Дня Незалежності

Україна відзначатиме 28 річницю Незалежності.

Кабінет міністрів затвердив план заходів із підготовки та відзначення 28 річниці Незалежності України.

Відповідний проект розпорядження уряду розроблено Міністерством культури на виконання указу президента України, повідомила пресслужба Кабміну.

Відповідно до плану, 23 серпня, у День Державного прапора, у столиці, населених пунктах і дипломатичних установах передбачено офіційно церемонію підняття стяга.

24 серпня передбачені урочисті заходи за участю представників центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів, представників іноземних держав, міжнародних організацій, духовенства, громадськості. Урочистості також проведуть українські закордонні дипломатичні установи.

Також відбудеться покладання квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції.

Крім того, заплановані освітні, патріотично-виховні заходи, круглі столи, науково-практичні конференції та документальні фотовиставки про історію українського державотворення. У Львові проведуть національний телепроєкт «Українська пісня/UkrainianSongProject».

Як повідомлялося раніше, на столичному авіаційному заводі "Антонов" розпочалася репетиція ходу військових до Дня Незалежності. Через святкування Дня Незалежності, наприкінці серпня в українців буде три вихідних дні поспіль. Відпочиватимуть від 24 до 26 серпня включно.

ВідеоНа столичному авіаційному заводі "Антонов" розпочалася репетиція ходу до Дня Незалежності

За приготуваннями спостерігає кореспондент ТСН. Чи багато ветеранів вже прибули для участі у репетиції – у сюжеті.  

На столичному авіаційному заводі "Антонов" розпочалася репетиція ходу до Дня Незалежності

Залиште свій коментар

Вибір редакції