Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В кінці тижня в Україну прийде потепління до +15

Різкого перепаду температури синоптики не обіцяють

В Україну вже в кінці тижня прийде теплий атмосферний фронт, який принесе з собою поступове потепління, повідомив начальник Укргідрометцентру України Микола Кульбіда.

В найближчі дні в деяких регіонах все ще продовжує сніжити, проте опади вже не такі інтенсивні.

"25-26 березня ми чекаємо певного впливу атмосферних фронтів на південну, південно-західну частину України. Тут випадатиме невеликий і помірний сніг, який переходитиме в дощ. В Криму ми чекаємо просто дощ. Але чекати складних процесів не доводиться", - запевнив синоптик.

Він також додав, що вже з 30 березня – 1 квітня в Україну прийде поступове потепління.

"Через західні та північні області буде проходити теплий атмосферний фронт, який принесе опади у вигляді снігу з переходом у дощ. Кількість цих опадів буде переважно невеликою. І з 30 числа починається поступове підвищення температури – спочатку на заході України і півдні. 31 і 1 квітня розповсюдиться на всю територію України", - запевнив Кульбіда.

Проте синоптик запевняє, що потепління різкого не буде і сніг танутиме повільно. Відчути тепле повітря зможуть в тих регіонах, де немає покриву снігу.

"На півдні України температура може зростатиме до 10-15 градусів тепла. А на території, де лежить дуже багато снігу - може становити від 3 до 8 градусів морозу", - каже синоптик.

Відео З 30 березня в Україну прийде поступове потепління

Залиште свій коментар

Вибір редакції