В Одесі скоїли напад на відомого театрального режисера

Дата публікації
Перегляди
1680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одесі скоїли напад на відомого театрального режисера

Facebook: Eugene Lavrenchuk

Євген Лавренчук три роки є головним режисером Одеського національного академічного театру опери та балету.

8 грудня 2020 року на головного режисера Одеської опери Євгена Лавренчука скоїли напад на вулиці Грецькій: невідомі чоловіки били режисера по обличчю та голові. 

Про це Євген Лавренчук повідомив на своїй сторінці на Facebook.

У нападників був гострий предмет, адже над оком у Євгена - різане поранення:

"У кінці жовтня 2020 року я отримав 2 анонімних дзвінка на телефон, де чоловічий голос казав: "Валіть з театру і будете цілий". На "ви". Директорка Одеської опери, Надія Бабіч, запросила мене до свого кабінету та в приватній розмові запитала, чи маю я плани подавати свою кандидатуру на посаду художнього керівника-директора Одеської опери, адже термін дії її контракту добігає кінця. Моя відповідь була позитивною, оскільки я бачу перспективи творчого розвитку театру, маю відповідну освіту, кваліфікацію та досвід, тим не менш, мною була заявлена готовність та бажання йти з нею у парі за будь-яких результатів конкурсу", - зазначив головний режисер Одеської опери.

Фото: Євген Лавренчук

Через декілька днів, 8 грудня 2020 року, на Євгена Лавренчука було скоєно напад:

"Саме в той час, коли закінчилася моя репетиція - під вікна мого кабінету підійшли двоє найнятих виконавців і почали стежити за мною через вікно (відеозапис камер є). Вони чекали на мене протягом 30 хвилин, а потім слідкували за мною, сестрою та моїм племінником, після чого здійснили напад. У результаті нападу - була проведена операція та порушена кримінальна справа.

Як зазначив головний режисер, до солістів Одеської опери зверталися представники дирекції з вимогами підписати наклеп про непрацездатність і відсутність таланту у Євгена Лавренчука:

"Майже всі артисти відмовились це робити, за що їм від мене низький уклін. Скріни повідомлень від артистів театру я маю: на них вказані прізвища, хто саме до них підходив з вимогами підписувати наклеп. Матеріали передані до прокуратури, але приватні дані приховані, так що мої колеги-артисти можуть бути спокійними, репресій в їхню сторону не буде. 10 лютого я отримав офіційний лист від директорки театру про непродовження зі мною контракту від 15 березня 2021 року", - підсумував Євген Лавренчук.

Нагадаємо, що родич королеви Єлизавети II отримав 10 місяців в'язниці за спробу зґвалтування. 34-річний граф вночі вдерся до кімнати гості, намагався зірвати з неї одяг і не звертав уваги на її спроби чинити опір.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація