Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі вчителька історії розповідала дітям про "укропів", які "саджають на кіл дітей"

Після скандалу вчительку звільнили зі школи.

В Одесі, в школі № 40, вчителька історії Євгенія Балакірєва на уроці закликала до сепаратизму і розповідала дітям про знущання бійців Нацгвардії і "Правого сектора", які нібито відбуваються на Донбасі.

Зокрема, вона говорила, що вони розстрілювали жінок, у яких чоловіки пішли в "ополченці", а їх маленьких дітей "саджали на кіл". Крім того, Балакірєва стверджувала, що українські військові, яких вона називала "укропами", по декілька днів тримають полонених у трансформаторній будці без їжі і води.

Один з учнів записав "страшилки вчительки" на диктофон, потім запис на своєму каналі в Youtube розповсюдило місцеве відділення "Правого сектора".

6 жовтня Міністерство освіти і науки України повідомило, що вчителька була звільнена. Крім того, як повідомила заступник голови Одеської ОДА Зоя Казанжі, виявилося, що у Катерини Балакірєвої взагалі не було педагогічної освіти.

"Зараз проходить перевірка чиновників місцевого відділу освіти та керівництва школи", - повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Нагадаємо, раніше біженка з Слов'янська Галина Пишняк придумала "трилер" про розіп'ятого 3-річного хлопчика.

Залиште свій коментар

Вибір редакції