В Україні стартував призов до Нацгвардії

Для проходження служби оберуть призовників віком від 20 до 27 років.

Сьогодні, 8 серпня, в Україні почався позачерговий призов до армії.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" повідомив прес-офіцер Нацгвардії Руслан Музичук.

За наказом президента Петра Порошенка до 31 серпня для проходження служби оберуть осіб призовного віку – від 20 до 27 років.

Такий призов відбувається через недобір до Національної гвардії під час травневого призову.

"Найперша причина теперішнього призову – це те, що кількість завдань збільшується і тому потрібно збільшити кількість строковиків для виконання цих завдань. Нині, наприклад, перед нацгвардійцями визначено 19 завдань, які потрібно виконувати", - каже Музичук.

Своєю чергою, інформація про чисельність строковиків є закритою.

Музичук наголосив, що призвані строковики не нестимуть службу в зоні АТО. Після підготовки вони забезпечуватимуть громадський порядок, а також виконуватимуть спеціальні завдання Нацгвардії.

Нагадаємо, Порошенко підписав указ про призов на строкову службу до НацгвардіїВідповідний документ було розміщено на сайті прес-служби Адміністрації президента.

У ньому зазначається, що до служби будуть призвані придатні за станом здоров'я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. 

Залиште свій коментар