Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні вдарять морози. Прогноз погоди на 10-14 січня

Суттєвих опадів не очікується.

До кінця цього тижня в Україні суттєво похолодає. Вночі в окремих регіонах очікується до 15 градусів морозу. Водночас снігу синоптики поки що не обіцяють.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

СЕРЕДА, 10 СІЧНЯ

Мінлива хмарність. Без опадів.

Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

Температура вночі 4-9 градусів морозу, у західних областях 0-5 градусів морозу. Вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

На Закарпатті вночі близько нуля, вдень 4-9 градусів тепла. На високогір'ї Івано-Франківщини зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Київ. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 4-6 градусів морозу, вдень 0-2 градуси тепла.

ЧЕТВЕР, 11 СІЧНЯ

Мінлива хмарність. Місцями у західній частині та на Одещині невеликий дощ з мокрим снігом, на решті території без опадів.

Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с.

Температура у західних, Житомирській, Вінницькій та Одеській областях уночі та вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла (вдень на Закарпатті 4-9 градусів тепла). На решті території вночі 2-7 градусів морозу, вдень близько нуля.

Київ. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 4-6 градусів морозу, вдень 0-2 градуси тепла.

П'ЯТНИЦЯ, 12 СІЧНЯ

Мінлива хмарність. Без опадів.

Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с.

Температура у західних, Житомирській, Вінницькій та Одеській областях уночі та вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла (вдень на Закарпатті 4-9 градусів тепла). На решті території вночі 2-7 градусів морозу, вдень близько нуля. У північних, східних та Полтавській областях 0-5 градусів морозу.

Київ. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 4-6 градусів морозу, вдень 0-2 градуси морозу.

СУБОТА, 13 СІЧНЯ

Переважно без опадів.

Подальше зниження температури: вночі 4-9 градусів морозу, вдень 0-6 градусів морозу. На крайньому півдні та Закарпатті вночі 0-5 градусів морозу, вдень 0-6 градусів тепла.

Київ. Без опадів. Температура вночі 6-8 градусів морозу, вдень 1-3 градуси морозу.

НЕДІЛЯ, 14 СІЧНЯ

Переважно без опадів.

Уночі буде 7-12 градусів, на Лівобережжі місцями до 15 градусів морозу. Вдень 0-6 градусів морозу. На крайньому півдні та Закарпатті вночі 3-8 градусів морозу, вдень 0-6 градусів тепла.

Київ. Без опадів. Температура вночі близько 10 градусів морозу, вдень 1-3 градуси морозу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції