В Україні від грипу померло вже більше 250 людей

В Україні від грипу померло вже більше 250 людей

В Україні зареєстровано 3,5 млн хворих на грип та ГРВІ / Фото: pixabay.com

За медичною допомогою своєчасно звернулася лише третя частина померлих.

З початку епідемічного сезону (28 вересня 2015 року) в Україні зареєстровано 3,5 млн хворих на грип та ГРВІ, перехворіло 8,9 % населення, серед них 253 летальні випадки від грипу.

Про це йдеться в повідомленні МОЗ України.

Згідно з даними, 61,5 % захворілих становлять діти віком до 17 років.

"Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ відмічається серед населення Київської області та міста Києва, де перехворіло відповідно 15,0 % та 12,6 % населення. Найменша захворюваність реєструється в Закарпатській (5,6 %) та Харківській областях (3,7 %)", - зазначили у відомстві.

Всього по Україні з початку епідемічного сезону по Україні госпіталізовано з попередніми діагнозами "Грип" та "Гостра респіраторна вірусна інфекція" 145 тисяч осіб (4,2 % від захворілих), з них до 65,9 % становлять діти віком до 17 років.

Також у МОЗ констатували, що захворюваність в епідсезон 2015 – 2016 рр. на 46,1 % більше рівня аналогічного періоду минулого епідемічного сезону.

 

З початку епідемічного сезону за оперативними даними зареєстровано 253 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу, з них 3 дітей віком до 17 років. Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області – 40 випадків, м. Києві – 29, Черкаській області — 18, Харківській області – 15, Донецькій області —15, Рівненській області — 14.

Наголошується, що за медичною допомогою своєчасно звернулася лише третя частина померлих, серед них ніхто не мав щеплень проти грипу.

Грип від України ще не відступив

Грип від України ще не відступив

Раніше українців попередили про другу хвилю епідемії грипу. Її прогнозують на кінець лютого і початок березня. Урядовці просять світові фармацевтичні компанії про надання безкоштовних вакцин для щеплення груп ризику. Відсутність вакцинації вважається головною причиною високого рівня захворюваності.

Повʼязані теми:

Наступна публікація