В Україні визначили 100 найкращих готелів

Дата публікації
Перегляди
5202
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні визначили 100 найкращих готелів

До "золотої сотні" українських готелів потрапили не лише VIP-заклади

Щорічний перелік топових представників галузі оновився майже на чверть.

Рада з питань туризму і курортів України склала список "100 кращих готелів України" 2012 року, презентація якого пройшла в рамках виставки UITT и Hotel&Restaurant Expo в Києві. За даними організаторів, список 100 кращих готелів "оновився практично на чверть", що свідчить про хорошу динаміку розвитку готельної індустрії в Україні в 2012 році.

Показово, що в "золоту сотню" української готельної індустрії в цьому році увійшли готелі, що представляють майже весь спектр готельного бізнесу — від великих готелів відомих міжнародних мереж (Best Western, Intercontinental, Hyatt, Fairmont, Four Points, Radisson, Ramada) до невеликих готелів, що відзначаються оригінальною концепцією і якістю її реалізації.

Загалом, на думку голови Ради з питань туризму і курортів Євгена Самарцева, подібний формат визначення кращих у галузі є найбільш адекватним на сьогоднішній день і максимально працює на туристичний імідж всієї країни як серйозного туристичного напряму і кожного з регіонів.

Таким чином, згідно зі списком "100 кращих готелів України", в 2012 році кращими визнано:

в Києві (до списку потрапило 15 готелів): Intercontinental Kiev, Hyatt Regency Kiev, Opera Hotel, "Прем'єр Палас Готель", Radisson Blu Kiev, "Русь Аккорд Готель", готель "Київ", "Президент Готель", "Національний" тощо;

в Криму (12 готелів): Palmira Palace, Radisson Alushta, Respect Hall Resort&Spa, готель "Брістоль", "Вілла Олена", "Кримський Бриз", "Ореанда Прем'єр Готель", "Ялта-Інтурист";

Харківська обл. (Чотири готелі): "Харків Палас Готель", "Баден-Баден", "Reikartz Харків", Superior Golf&Spa Resort;

Донецька обл. (Шість готелів):, зокрема, "Roche Royal Святогірськ", Donbass Palace, "Прага", "Шахтар Плаза";

Львівська обл. (13 готелів): Citadel Inn, Leopolis, "Reikartz Дворжец" і "Медіваль Львів", Rixos Prykarpattya, Mirotel та ін.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5202
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація