В Україні завжди готові обдурити на гроші іноземця

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні завжди готові обдурити на гроші іноземця

Людей з іншим кольором шкіри в Україні безкарно обирають / "Комсомольская правда" в Украине

"Гроші" вирішили провести експеримент – збирати в іноземців гроші за повітря.

Людей з іншим кольором шкіри в Україні безкарно обирають. Жодна людина, якій журналісти в якості експерименту запропонували обдурити гостя з-за кордону, не відмовилася від "легких грошей".

В самому центр Києва журналісти програми "Гроші" стали свідками приголомшливої події – прямо посеред Майдану пограбували іноземця. Чоловіка оточила зграя фотографів з голубами, після чого гроші витягли просто з кармана.

Знімальна група викликала міліцію, проте за годину очікування оперативної групи іноземець змерз і вирішив повернутися до готелю, відмовившись від грошей. Проте журналісти все ж змусили міліцію скласти протокол. Через кілька годин іноземця запросили до відділку і віддали гроші.

"Гроші" вирішили провести експеримент – збирати в іноземців гроші за повітря. При цьому "чеки" роздрукували на принтері та косо порізали.  Для солідності на тому ж принтері роздрукували незрозумілу печатку. Іноземці платили з задоволенням.

Для другого експерименту водій попросив перехожого називати іноземцю втричі завищену суму за проїзд. Люди охоче допомагали одурити жертву з-за кордону.

"Жертвою" у цьому експерименті став корінний киянин, Джес Чередниченко, мати якого – українка, а батько – з Гвінеї. За словами Джеса, у повсякденному житті він нерідко стикається зі спробами ошукати його.

За словами психологів, що працюють з іноземцями, ті найчастіше навіть не підозрюють, що стали жертвою обману.

В міліції натомість запевнили, що "Грошам" "пощастило", і випадки пограбування іноземців є рідкими, проте за офіційною статистикою самі іноземці приїздять дурити українців.

Читайте також:

Українка обікрала інтернет-друга іноземця на першому ж побаченні

Щоб домогтися хабара від іноземця, інспектор ДАІ викликав перекладача

Студент з Туреччини зґвалтував українку і сказав, що то був масаж

Наступна публікація