В Україні зросла кількість померлих від грипу

Найбільша кількість летальних випадків у Одеській та Київській областях.

З початку епідемічного сезону в Україні від грипу померли вже 260 осіб.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

"Найбільша кількість смертей від грипу в Одеській області – 40 випадків, місті Києві – 30, Черкаській – 17, Харківській та Донецькій областях по 15", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, серед померлих є також троє неповнолітніх дітей.

Загалом в Україні з початку епідсезону зареєстровано 3,5 млн хворих на грип та ГРВІ, перехворіло 9,1% населення.

"Із загальної кількості захворілих 61,3% становлять діти віком до 17 років. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ відмічається серед населення Київської області та Києва, де перехворіло, відповідно, 15,4% та 12,9% населення. Найменша захворюваність реєструється в Закарпатській (5,9%) та Харківській областях (3,8%)", - додали у міністерстві.

Також у МОЗі зазначили, що на 5-му тижні 2016 року в 15 областях показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги, із них у 4 – більш ніж на 50,0%. В інших регіонах країни епідемічні пороги перебувають у межах від нульового порогу в Полтавській до -49,0% в Харківській областях.

Нагадаємо, раніше українців попередили про другу хвилю епідемії грипу. Її прогнозують на кінець лютого і початок березня. Урядовці просять світові фармацевтичні компанії про надання безкоштовних вакцин для щеплення груп ризику. Відсутність вакцинації вважається головною причиною високого рівня захворюваності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: