В українки, що пливе на яхті до Антарктиди, буде два 8 березня

Дата публікації
Перегляди
1204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В українки, що пливе на яхті до Антарктиди, буде два 8 березня

Яхта "Скорпіус" вже на підході до моря Росса / Фото: sevastopol.su

Капітан пообіцяв двічі привітати відчайдушну жінку, яка відважилася на навколосвітнє плавання на яхті.

Яхта "Скорпіус" із російсько-українським екіпажем вже на підході до моря Росса, яке знаходиться біля Антарктики, повідомляє ТСН.

Капітан судна повідомив, що на часі вони вирішують, чи йти їм у крижаний пояс навколо моря Росса.

Двом членам екіпажу майже постійно доводиться стояти на носі яхти і баграми відштовхувати крижані брили, які так і норовлять протаранити борти "Скорпіоса".

Кілька тижнів тому, під час проходження моря Співдружності екіпаж взагалі вистояв у 12-бальному штормі, коли хвилі сягали 30-метрової висоти. Шквалистий вітер порвав вітрила, з ладу вийшло автокерування, вибило телефонний зв'язок.

"Ми дещо відстаємо від графіка. Були проблеми з вітрилами, змушені були зайти на Тасманію, отримали нові вітрила, це дещо відсунуло від графіка", - повідомив капітан "Скорпіоса" Сергій Низовцев, з яким вдалося зв'язатися ТСН.

На питання про здоров'я членів екіпажу він зауважив, що всі здорові, а за весь обхід Антарктиди ніхто навіть не чхнув.

Нагадаємо, на яхті "Скорпіус" перебуває команда ентузіастів, яка складається з чотирьох українців та чотирьох росіян. За два з половиною роки вони планують встановити кілька світових рекордів - здійснити навколосвітнє плавання та обігнути південний та північний полюси.

Яхта, яка стартувала із Севастополя у вересні 2011 року, уже пройшла більше десяти тисяч миль. Якщо екіпаж вистоїть у шалених штормах Антарктики, він вирушить до Північного полюса. Неймовірно, але у таку виснажливу експедицію відважилася піти і жінка - українка.

Із жіночим святом Людмилу Стасюкевич капітан пообіцяв привітати навіть двічі. "З урахуванням того, що ми перетинаємо 180 меридіан, я, як капітан, оголошую два 8 березня... завтра і післязавтра", - пояснив капітан.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація